Billede for OSTV7083150 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
OSTV7083150
DigiKeys varenummer
OSTV7083150-ND
Producenter
Producentens varenummer
OSTV7083150
Beskrivelse
TERM BLOCK HDR 8POS 3.81MM
Detaljeret beskrivelse
8 Position Klemmeblok Headerstik, Hunfatninger 0,150" (3,81mm) Lodret Hulmontering
Kategori
Monteringstype
Hulmontering
Producenter
On Shore Technology Inc.
Strøm - UL
8 A
Serie
Spænding - UL
300 V
Emballage
Bulk
Farve
Grøn
Driftstemperatur
-30°C – 105°C
Type
Headerstik, Hunfatninger
Antal positioner
8
Kontaktmateriale
Fosfor-bronze
Positioner pr. niveau
8
Husmateriale
Termoplast
Antal niveauer
1
Kontaktendeslængde
0,134" (3,40mm)
Afstand
0,150" (3,81mm)
Isoleringshøjde
0,571" (14,50mm)