OSTT7030150
OSTT7030150
OSTT7030150
DigiKeys varenummer
ED2676-ND
Producenter
Producentens varenummer
OSTT7030150
Beskrivelse
TERM BLK 3P SIDE ENT 6.35MM PCB
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3 Terminalblokke – Ledning til kort Vandret med kort 0,250" (6,35mm) Hulmontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
OSTT7030150 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Monteringstype
Hulmontering
Producenter
On Shore Technology Inc.
Ledningsterminering
Skrue - stigende burklemme
Serie
Funktioner
Låsende (side)
Emballage
Bulk
Farve
Grøn
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-30°C – 105°C
Antal niveauer
1
Husmateriale
Termoplast
Positioner pr. niveau
3
Kontaktmateriale - Belægning
Messing
Afstand
0,250" (6,35mm)
Klemmemateriale - belægning
Messing
Koblingsretning
Vandret med kort
Skruemateriale - Belægning
Stål - forzinket
Strøm
25 A
Moment - Skrue
1,0 Nm (8,9Lb-In)
Spænding
300 V