Billede for OSTOQ24A551 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
OSTOQ24A551
DigiKeys varenummer
OSTOQ24A551-ND
Producenter
Producentens varenummer
OSTOQ24A551
Beskrivelse
TERM BLOCK HDR 24POS 7.50MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 Position Klemmeblok Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider) 0,295" (7,50mm) 90°, retvinklet Hulmontering
Spænding - UL
300 V
Serie
Driftstemperatur
-30°C – 105°C
Varestatus
Forældet
Funktioner
Tilslutningsflange
Type
Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider)
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Antal positioner
24
Positioner pr. niveau
24
Kontaktendeslængde
0,157" (4,00mm)
Afstand
0,295" (7,50mm)
Isoleringshøjde
0,157" (4,00mm)