Billede for OSTOQ13A050 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
OSTOQ13A050
DigiKeys varenummer
OSTOQ13A050-ND
Producenter
Producentens varenummer
OSTOQ13A050
Beskrivelse
TERM BLOCK HDR 13POS 7.50MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
13 Position Klemmeblok Headerstik, Hanben, Afskærmet (2 sider) 0,295" (7,50mm) Lodret Hulmontering
Kategori
Termineringsudformning
Loddemetal
Spænding - UL
300 V
Driftstemperatur
-30°C – 105°C
Varestatus
Forældet
Type
Headerstik, Hanben, Afskærmet (2 sider)
Antal positioner
13
Positioner pr. niveau
13
Kontaktendeslængde
0,157" (4,00mm)
Isoleringshøjde
0,157" (4,00mm)
Afstand
0,295" (7,50mm)