Billede for OSTOQ105400 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
OSTOQ105400
DigiKeys varenummer
OSTOQ105400-ND
Producenter
Producentens varenummer
OSTOQ105400
Beskrivelse
TERM BLOCK HDR 10POS 5.08MM
Detaljeret beskrivelse
10 Position Klemmeblok Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider) 0,200" (5,08mm) Lodret Hulmontering
Spænding - UL
300 V
Driftstemperatur
-30°C – 105°C
Type
Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider)
Antal positioner
10
Positioner pr. niveau
10
Kontaktendeslængde
0,157" (4,00mm)
Isoleringshøjde
0,472" (12,00mm)
Afstand
0,200" (5,08mm)