EDZ1550/14 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
On Shore Technology Inc.
På lager: 0
Datablad
14 Position Klemmeblok Stik, Hunfatninger 0,150" (3,81mm) Frithængende (In-Line)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
EDZ1550/14
EDZ1550/14
EDZ1550/14
DigiKeys varenummer
ED1971-ND
Producenter
Producentens varenummer
EDZ1550/14
Beskrivelse
TERM BLOCK PLUG 14POS 3.81MM
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Producenter
On Shore Technology Inc.
Spænding - UL
300 V
Serie
Trådtykkelse eller område - AWG
16-28 AWG
Emballage
Bulk
Trådtykkelse eller område - mm²
1,5mm²
Varestatus
Aktiv
Farve
Grøn
Type
Stik, Hunfatninger
Driftstemperatur
-30°C – 105°C
Antal positioner
14
Moment - Skrue
0,4 Nm (3,5 Lb-In)
Positioner pr. niveau
14
Lednings afisoleringslængde
7mm
Antal niveauer
1
Kontaktmateriale
Kobber/tin-legering
Afstand
0,150" (3,81mm)