EDZ1550/12
EDZ1550/12
EDZ1550/12
DigiKeys varenummer
ED1970-ND
Producenter
Producentens varenummer
EDZ1550/12
Beskrivelse
TERM BLOCK PLUG 12POS 3.81MM
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 Position Klemmeblok Stik, Hunfatninger 0,150" (3,81mm) Frithængende (In-Line)
Kategori
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Producenter
On Shore Technology Inc.
Spænding - UL
300 V
Serie
Trådtykkelse eller område - AWG
16-28 AWG
Emballage
Bulk
Trådtykkelse eller område - mm²
1,5mm²
Varestatus
Aktiv
Farve
Grøn
Type
Stik, Hunfatninger
Driftstemperatur
-30°C – 105°C
Antal positioner
12
Moment - Skrue
0,4 Nm (3,5 Lb-In)
Positioner pr. niveau
12
Lednings afisoleringslængde
7mm
Antal niveauer
1
Kontaktmateriale
Kobber/tin-legering
Afstand
0,150" (3,81mm)