EDZ1200/6 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
On Shore Technology Inc.
På lager: 0
Datablad
6 Position Klemmeblok Stik, Hunfatninger 0,200" (5,08mm) Frithængende (In-Line)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
EDZ1200/6
DigiKeys varenummer
ED1987-ND
Producenter
Producentens varenummer
EDZ1200/6
Beskrivelse
TERM BLOCK PLUG 6POS 5.08MM
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - UL
300 V
Producenter
On Shore Technology Inc.
Trådtykkelse eller område - AWG
12-22 AWG
Serie
Trådtykkelse eller område - mm²
2,5mm²
Emballage
Bulk
Farve
Grøn
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-30°C – 105°C
Type
Stik, Hunfatninger
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Antal positioner
6
Moment - Skrue
0,5Nm (4,4Lb-In)
Positioner pr. niveau
6
Lednings afisoleringslængde
10mm
Antal niveauer
1
Kontaktmateriale
Kobber/tin-legering
Afstand
0,200" (5,08mm)