EDSTLZ990/15 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
On Shore Technology Inc.
På lager: 0
Datablad
15 Position Klemmeblok Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider) 0,200" (5,08mm) 45° 45° Hulmontering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
EDSTLZ990/15
DigiKeys varenummer
ED1920-ND
Producenter
Producentens varenummer
EDSTLZ990/15
Beskrivelse
TERM BLOCK HDR 15POS 5.08MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Hovedretning
45°
Producenter
On Shore Technology Inc.
Stiks ledningsindgang
45°
Spænding - UL
300 V
Type
Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider)
Driftstemperatur
-30°C – 105°C
Antal positioner
15
Positioner pr. niveau
15
Kontaktendeslængde
0,161" (4,10mm)
Isoleringshøjde
0,571" (14,50mm)
Afstand
0,200" (5,08mm)