EDSTLZ955/10-OE kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
On Shore Technology Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Same Sky (Formerly CUI Devices)
På lager: 514
Datablad
Similar
På lager: 695
10 Position Klemmeblok Headerstik, Hanben, Afskærmet (2 sider) 0,200" (5,08mm) Lodret Hulmontering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
EDSTLZ955/10-OE
DigiKeys varenummer
EDSTLZ955/10-OE-ND
Producenter
Producentens varenummer
EDSTLZ955/10-OE
Beskrivelse
TERM BLOCK HDR 10POS 5.08MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Hovedretning
Lodret
Spænding - UL
300 V
Driftstemperatur
-30°C – 105°C
Type
Headerstik, Hanben, Afskærmet (2 sider)
Antal positioner
10
Kontaktendeslængde
0,154" (3,90mm)
Positioner pr. niveau
10
Isoleringshøjde
0,154" (3,90mm)
Antal niveauer
1
Grundlæggende varenummer
Afstand
0,200" (5,08mm)