EDSTLZ1550/16 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
On Shore Technology Inc.
På lager: 154
Datablad
16 Position Klemmeblok Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider) 0,150" (3,81mm) 90°, retvinklet Hulmontering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
EDSTLZ1550-16
EDSTLZ1550-16
EDSTLZ1550/16
DigiKeys varenummer
ED1946-ND
Producenter
Producentens varenummer
EDSTLZ1550/16
Beskrivelse
TERM BLOCK HDR 16POS 3.81MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Hovedretning
90°, retvinklet
Spænding - UL
300 V
Driftstemperatur
-30°C – 105°C
Type
Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider)
Antal positioner
16
Kontaktendeslængde
0,138" (3,50mm)
Positioner pr. niveau
16
Isoleringshøjde
0,276" (7,00mm)
Antal niveauer
1
Grundlæggende varenummer
Afstand
0,150" (3,81mm)