EDSTLZ1550/11
EDSTLZ1550/11
EDSTLZ1550/11
DigiKeys varenummer
ED1943-ND
Producenter
Producentens varenummer
EDSTLZ1550/11
Beskrivelse
TERM BLOCK HDR 11POS 3.81MM
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
11 Position Klemmeblok Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider) 0,150" (3,81mm) 90°, retvinklet Hulmontering
Kategori
Hovedretning
90°, retvinklet
Producenter
On Shore Technology Inc.
Termineringsudformning
Loddemetal
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Bulk
Spænding - UL
300 V
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-30°C – 105°C
Type
Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider)
Husmateriale
Polyamid (PA), Nylon
Antal positioner
11
Kontaktendeslængde
0,138" (3,50mm)
Positioner pr. niveau
11
Isoleringshøjde
0,276" (7,00mm)
Antal niveauer
1
Grundlæggende varenummer
Afstand
0,150" (3,81mm)