MY2K-AC100
DigiKeys varenummer
Z10461-ND
Producenter
Producentens varenummer
MY2K-AC100
Beskrivelse
RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 100V
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Universal Relæ DPDT (2 Form C) 100VAC Spole Til fatning
Kategori
Spolestrøms
6.9 mA
Mfr
Spoletype
Låsende, Dobbelt spole
Serie
Termineringsudformning
Plug-in
Emballage
Bulk
Aktiveringsniveau-spænding
80VAC
Varestatus
Aktiv
Driftstid
30 ms
Monteringstype
Frakoblingstid
30 ms
Spolespænding
Driftstemperatur
-55°C – 60°C
Kontaktform
DPDT (2 Form C)
Godkendelsesagentur
CE, CSA, LR, UR, TUV, VDE
Kontaktnormering (Strøm)
3 A
Relætype
Switch-spænding
250VAC, 125VDC - maks.
Spolemodstand
5.4 kOhms
Belastning - Maks omskiftning
750VA, 375W