QODN108A0B541-PHZ
DigiKeys varenummer
555-QODN108A0B541-PHZ-ND
Producenter
Producentens varenummer
QODN108A0B541-PHZ
Beskrivelse
BUS CONVERTER, 1300W QUARTER-BRI
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ikke-isoleret PoL-modul DC-DC-omformere 1 Output 12V 108A 40V - 60V Indgang
Kategori
Effekt (Watt)
1.3 kW
Mfr
Applikationer
ITE (kommerciel)
Serie
Funktioner
Emballage
Bakke
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Type
Ikke-isoleret PoL-modul
Pakke/hus
Quarter brick
Antal output
1
Størrelse/dimension
2,30" L x 1,45" B x 0,57" H (58,4mm x 36,8mm x 14,5mm)
Spænding - Input (min.)
40V
Leverandørs enhedspakning
Quarter brick
Spænding - Input (maks.)
60V
Styringsfunktioner
Aktivér, Aktiv lav
Spænding - Output 1
Standardnummer
Strøm - Output (maks.)
108A