KAPTON-TAPE40MM
DigiKeys varenummer
1188-KAPTON-TAPE40MM-ND
Producenter
Producentens varenummer
KAPTON-TAPE40MM
Beskrivelse
TAPE MASKING 1.57"X33YDS
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Maskering Tape Selvklæbende 1,57" (40,00mm) X 98' (30,0m) 33yds
Kategori
Support, bærer
Polyimid
Producenter
Olimex LTD
Tykkelse
0,0008" (0,8 mils, 0,020mm)
Emballage
Spole
Bredde
1,57" (40,00mm)