OWPB-3308W-32.5-24
DigiKeys varenummer
3949-OWPB-3308W-32.5-24-ND
Producenter
Producentens varenummer
OWPB-3308W-32.5-24
Beskrivelse
BUZZER PIEZO 24V 32MM FLANGE
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Summere Transducer, Eksternt drevet Piezo 24 V 80mA 3,125kHz 90dB @ 24V, 10cm Trådleder Trådledere
EDA/CAD-modeller
OWPB-3308W-32.5-24 Modeller
Kategori
Driftstilstand
Enkelt tone
Producenter
Ole Wolff Electronics Inc
Lydtrykniveau (SPL)
90dB @ 24V, 10cm
Emballage
Bulk
Strøm - Forsyning
80mA
Varestatus
Aktiv
Portplacering
Top
Driverkredsløb
Transducer, Eksternt drevet
Driftstemperatur
-20°C – 60°C
Inputtype
Peak-peak-signal
Monteringstype
Trådleder
Spænding - Nominel
24 V
Terminering
Trådledere
Frekvens
3,125kHz
Størrelse/dimension
1,260" diam. (32,00mm)
Teknologi
Piezo
Højde - Monteret (maks.)
0,315" (8,00mm)