OWPB-1513-48-T
DigiKeys varenummer
3949-OWPB-1513-48-T-ND
Producenter
Producentens varenummer
OWPB-1513-48-T
Beskrivelse
BUZZER ELEMENT STD 4.8KHZ 15MM
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.8 kHz Standard Summerelementer 30V p-p 0,591" diam. (15,00mm) 300 Ohms
EDA/CAD-modeller
OWPB-1513-48-T Modeller
Kategori
Type
Standard
Producenter
Ole Wolff Electronics Inc
Impedans
300 Ohms
Emballage
Bulk
Kapacitans @ frekvens
28000pF @ 120Hz
Driftstemperatur
-20°C – 60°C
Frekvens
4.8 kHz
Størrelse/dimension
0,591" diam. (15,00mm)
Spænding - Input (maks.)
30V p-p