OWMB-9032S-27-16-3
DigiKeys varenummer
3949-OWMB-9032S-27-16-3TR-ND - Tape & Reel (TR)
3949-OWMB-9032S-27-16-3CT-ND - Afskåret tape (CT)
3949-OWMB-9032S-27-16-3DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
OWMB-9032S-27-16-3
Beskrivelse
BUZZER MAGNETIC 3V 9.2MM SMD
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Summere Transducer, Eksternt drevet Magnetisk 3 V 80mA 2,7kHz 92dB @ 3V, 10cm Overflademontering Loddepuder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
OWMB-9032S-27-16-3 Modeller
Kategori
Driftstilstand
Enkelt tone
Producenter
Ole Wolff Electronics Inc
Lydtrykniveau (SPL)
92dB @ 3V, 10cm
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning
80mA
Varestatus
Aktiv
Portplacering
Side
Driverkredsløb
Transducer, Eksternt drevet
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Inputtype
Enpolet signal
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - Nominel
3 V
Terminering
Loddepuder
Spændingsområde
2 – 4V
Størrelse/dimension
0,362" diam. (9,20mm)
Frekvens
2,7kHz
Højde - Monteret (maks.)
0,126" (3,20mm)