OWMB-757525S-27-15A
DigiKeys varenummer
3949-OWMB-757525S-27-15ATR-ND - Tape & Reel (TR)
3949-OWMB-757525S-27-15ACT-ND - Afskåret tape (CT)
3949-OWMB-757525S-27-15ADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
OWMB-757525S-27-15A
Beskrivelse
BUZZER MAGN 3.6V 7.5X7.5 SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Summere Transducer, Eksternt drevet Magnetisk 3.6 V 100mA 2,7kHz 91dB @ 3,6V, 5cm Overflademontering Loddepuder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
OWMB-757525S-27-15A Modeller
Kategori
Driftstilstand
Enkelt tone
Producenter
Ole Wolff Electronics Inc
Lydtrykniveau (SPL)
91dB @ 3,6V, 5cm
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning
100mA
Varestatus
Aktiv
Portplacering
Side
Driverkredsløb
Transducer, Eksternt drevet
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Inputtype
DC
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - Nominel
3.6 V
Terminering
Loddepuder
Spændingsområde
2,5 – 4,5V
Størrelse/dimension
0,295" L x 0,295" B (7,50mm x 7,50mm)
Frekvens
2,7kHz
Højde - Monteret (maks.)
0,098" (2,50mm)