TGHGCR0010FE
DigiKeys varenummer
TGHGCR0010FE-ND
Producenter
Producentens varenummer
TGHGCR0010FE
Beskrivelse
RES CHAS MNT 0.001 OHM 1% 100W
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 mOhms ±1% 100W Tykfilm Modstande til chassismontering
Temperaturkoefficient
±60ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Serie
Funktioner
Strømregistrering, Induktionsfri
Emballage
Bakke
Belægning, hustype
Epoxybelagt
Varestatus
Aktiv
Monteringsfunktion
Flanger
Modstand
1 mOhms
Størrelse/dimension
1,500" L x 0,980" B (38,10mm x 24,90mm)
Tolerance
±1%
Højde - Monteret (maks.)
0,483" (12,26mm)
Effekt (Watt)
100W