MOX70031001BYE
DigiKeys varenummer
273-MOX70031001BYE-ND
Producenter
Producentens varenummer
MOX70031001BYE
Beskrivelse
RES 1K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Metalfilm
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
10ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bakke
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,106" diam. x 0,276" L (2,70mm x 7,00mm)