MOX-4N-131006FE
DigiKeys varenummer
MOX-4N-131006FE-ND
Producenter
Producentens varenummer
MOX-4N-131006FE
Beskrivelse
RES 100M OHM 1% 5W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
100 MOhms ±1% 5W Modstande til hulmontering Aksial Højspænding, Induktionsfri Tykfilm
EDA/CAD-modeller
MOX-4N-131006FE Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 210°C
Størrelse/dimension
0,345" diam. x 4,140" L (8,76mm x 105,16mm)