MOX-4N-131004FE
DigiKeys varenummer
MOX-4N-131004FE-ND
Producenter
Producentens varenummer
MOX-4N-131004FE
Beskrivelse
RES 1M OHM 1% 5W AXIAL
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 MOhms ±1% 5W Modstande til hulmontering Aksial Højspænding, Induktionsfri Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MOX-4N-131004FE Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Højspænding, Induktionsfri
Serie
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-55°C – 210°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,345" diam. x 4,140" L (8,76mm x 105,16mm)