MCS1632R025FER
DigiKeys varenummer
273-MCS1632R025FERTR-ND - Tape & Reel (TR)
273-MCS1632R025FERCT-ND - Afskåret tape (CT)
273-MCS1632R025FERDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MCS1632R025FER
Beskrivelse
RES 0.025 OHM 1% 1W 1206
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 mOhms ±1% 1W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Strømregistrering, Flammehæmmende belægning, Sikkerhed Metalelement
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MCS1632R025FER Modeller
Funktioner
Strømregistrering, Flammehæmmende belægning, Sikkerhed
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,067" B (3,30mm x 1,70mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,033" (0,85mm)