LVK12R020DER
DigiKeys varenummer
273-LVK12R020DERTR-ND - Tape & Reel (TR)
273-LVK12R020DERCT-ND - Afskåret tape (CT)
273-LVK12R020DERDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LVK12R020DER
Beskrivelse
RES 0.02 OHM 0.5% 1/2W 1206
Producentens standard leveringstid
39 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 mOhms ±0,5% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Korrosionsbeskyttende, Strømregistrering, Fugtresistent Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
LVK12R020DER Modeller
Funktioner
Korrosionsbeskyttende, Strømregistrering, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)