E300K1R2E
DigiKeys varenummer
E300K1R2E-ND
Producenter
Producentens varenummer
E300K1R2E
Beskrivelse
ADJ PWR RES 1.2 OHM 300W CHAS MT
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.2 Ohms 300 W Skyder Justerbar strømmodstand Chassismontering 1,126" UD, 0,748" ID (28,60mm x 19,00mm) 8,500" (215,90mm) længde
Tolerance
±10%
Producenter
Ohmite
Justeringstype
Skyder
Serie
Diameter
1,126" UD, 0,748" ID (28,60mm x 19,00mm)
Emballage
Bulk
Længde
8,500" (215,90mm)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Chassismontering
Modstand
1.2 Ohms
Terminering
Loddeblik
Effekt (Watt)
300 W