SB2LAC-P12PFG2-720S kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
ODU
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
ODU
På lager: 0
Datablad
Datablad
12 Cirkulært positionsstik Stik, Hanben Krympe
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SB2LAC-P12PFG2-720S
DigiKeys varenummer
1907-SB2LAC-P12PFG2-720S-ND
Producenter
Producentens varenummer
SB2LAC-P12PFG2-720S
Beskrivelse
STRAIGHT PLUG, STY SB, SER L, SZ
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
SB2LAC-P12PFG2-720S Modeller
Kategori
Kappefinish
Krom over nikkel
Mfr
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Serie
Farve
Sølv
Emballage
Bulk
IP (Ingress Protection)
IP50 - Støvbeskyttet
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Medicinske (IEC 60601 (2 MOOP/2 MOPP))
Stikforbindelse type
Afskærmning
Antal positioner
12
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Kappestørrelse - Indsats
2
Spændingsklassifikation
48V
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Kabelåbning
0,236" – 0,283" (6,00mm – 7,20mm)
Terminering
Krympe
Driftstemperatur
-40°C – 120°C