SA2KAC-P12PFG2-7500 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
ODU
På lager: 0
Datablad
12 Cirkulært positionsstik Stik, Hanben Krympe
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SA2KAC-P12PFG2-7500
DigiKeys varenummer
1907-SA2KAC-P12PFG2-7500-ND
Producenter
Producentens varenummer
SA2KAC-P12PFG2-7500
Beskrivelse
STRAIGHT PLUG, STY SA, SER K, SZ
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Kappefinish
Krom over nikkel
Mfr
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Serie
Farve
Sølv
Emballage
Bulk
IP (Ingress Protection)
IP50 - Støvbeskyttet
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Medicinske (IEC 60601 (2 MOOP/2 MOPP))
Stikforbindelse type
Afskærmning
Antal positioner
12
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Kappestørrelse - Indsats
2
Spændingsklassifikation
48V
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Kabelåbning
0,276" – 0,295" (7,00mm – 7,50mm)
Terminering
Krympe
Driftstemperatur
-40°C – 120°C