S31F1C-P03MPH0-4500
DigiKeys varenummer
1907-1626-ND
Producenter
Producentens varenummer
S31F1C-P03MPH0-4500
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 3P GOLD SLDR CUP
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3 Cirkulært positionsstik Stik, Hanben Loddekop
Kategori
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Mfr
Farve
Sølv
Serie
IP (Ingress Protection)
IP68 - Støvtæt, Vandtæt
Emballage
Bulk
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Hætte
Stikforbindelse type
Afskærmning
Antal positioner
3
Strømklassificering (AMPS)
12A
Kappestørrelse - Indsats
1
Kabelåbning
0,157" – 0,177" (4,00mm – 4,50mm)
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Driftstemperatur
-40°C – 120°C