S2CL0C-P04MCC0-2500
DigiKeys varenummer
1907-1612-ND
Producenter
Producentens varenummer
S2CL0C-P04MCC0-2500
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4 Cirkulært positionsstik Stik, Hanben Loddekop
Kategori
Kappefinish
Krom over nikkel
Mfr
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Serie
Farve
Sølv
Emballage
Bulk
IP (Ingress Protection)
IP50 - Støvbeskyttet
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Hætte, Trækaflastning
Stikforbindelse type
Strømklassificering (AMPS)
4A
Antal positioner
4
Kabelåbning
0,079" – 0,098" (2,00mm – 2,50mm)
Kappestørrelse - Indsats
0
Driftstemperatur
-40°C – 120°C