S21K0C-P07MFG0-600S
DigiKeys varenummer
1907-1564-ND
Producenter
Producentens varenummer
S21K0C-P07MFG0-600S
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Detaljeret beskrivelse
7 Cirkulært positionsstik Stik, Hanben Loddekop
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
S21K0C-P07MFG0-600S Modeller
Kategori
Kappefinish
Krom over nikkel
IP (Ingress Protection)
IP68 - Støvtæt, Vandtæt
Antal positioner
7
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Kabelåbning
0,217" – 0,236" (5,50mm – 6,00mm)
Driftstemperatur
-40°C – 120°C