S21K0C-P03MPH0-500S
DigiKeys varenummer
1907-1556-ND
Producenter
Producentens varenummer
S21K0C-P03MPH0-500S
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 3P GOLD SLDR CUP
Detaljeret beskrivelse
3 Cirkulært positionsstik Stik, Hanben Loddekop
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
S21K0C-P03MPH0-500S Modeller
Kategori
Kappefinish
Krom over nikkel
IP (Ingress Protection)
IP68 - Støvtæt, Vandtæt
Antal positioner
3
Strømklassificering (AMPS)
12A
Kabelåbning
0,177" – 0,197" (4,50mm – 5,00mm)
Driftstemperatur
-40°C – 120°C