S20L0C-P07MCC0-520S
DigiKeys varenummer
1907-1545-ND
Producenter
Producentens varenummer
S20L0C-P07MCC0-520S
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Detaljeret beskrivelse
7 Cirkulært positionsstik Stik, Hanben Loddekop
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
S20L0C-P07MCC0-520S Modeller
Kategori
Kappefinish
Krom over nikkel
Mfr
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Serie
Farve
Sølv
Emballage
Bulk
IP (Ingress Protection)
IP50 - Støvbeskyttet
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Hætte, Trækaflastning
Stikforbindelse type
Strømklassificering (AMPS)
4A
Antal positioner
7
Kabelåbning
0,157" – 0,205" (4,00mm – 5,20mm)
Kappestørrelse - Indsats
Driftstemperatur
-40°C – 120°C