S20L0C-MD2MFG9-520S
DigiKeys varenummer
1907-S20L0C-MD2MFG9-520S-ND
Producenter
Producentens varenummer
S20L0C-MD2MFG9-520S
Beskrivelse
PLUG STY S2 SER L SZ 0 2 POS
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 Cirkulært positionsstik Stik, Hanben Loddekop
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
S20L0C-MD2MFG9-520S Modeller
Kategori
Kappemateriale
Messing
Mfr
Kappefinish
Krom over nikkel
Serie
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Emballage
Bulk
Farve
Sølv
Varestatus
Aktiv
IP (Ingress Protection)
IP50 - Støvbeskyttet
Stikforbindelse type
Funktioner
Hætte, Trækaflastning
Antal positioner
2
Afskærmning
Kappestørrelse - Indsats
Kabelåbning
0,157" – 0,205" (4,00mm – 5,20mm)
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Driftstemperatur
-40°C – 120°C