S20K0C-P05MFG0-450S
DigiKeys varenummer
1907-1533-ND
Producenter
Producentens varenummer
S20K0C-P05MFG0-450S
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
Detaljeret beskrivelse
5 Cirkulært positionsstik Stik, Hanben Loddekop
EDA/CAD-modeller
S20K0C-P05MFG0-450S Modeller
Antal positioner
5
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Kappestørrelse - Indsats
Kabelåbning
0,157" – 0,177" (4,00mm – 4,50mm)
Driftstemperatur
-40°C – 120°C