S20F1C-P07MCC0-400S
DigiKeys varenummer
1907-1522-ND
Producenter
Producentens varenummer
S20F1C-P07MCC0-400S
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
7 Cirkulært positionsstik Stik, Hanben Loddekop
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
S20F1C-P07MCC0-400S Modeller
Antal positioner
7
Strømklassificering (AMPS)
4A
Kappestørrelse - Indsats
Kabelåbning
0,138" – 0,157" (3,50mm – 4,00mm)
Driftstemperatur
-40°C – 120°C