S11L0C-P03MPH0-6200
DigiKeys varenummer
1907-1477-ND
Producenter
Producentens varenummer
S11L0C-P03MPH0-6200
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 3P GOLD SLDR CUP
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3 Cirkulært positionsstik Stik, Hanben Loddekop
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
S11L0C-P03MPH0-6200 Modeller
Kategori
Kappefinish
Krom over nikkel
Mfr
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Serie
Farve
Sølv
Emballage
Bulk
IP (Ingress Protection)
IP50 - Støvbeskyttet
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Hætte
Stikforbindelse type
Strømklassificering (AMPS)
12A
Antal positioner
3
Kabelåbning
0,197" – 0,244" (5,00mm – 6,20mm)
Kappestørrelse - Indsats
1
Driftstemperatur
-40°C – 120°C