S11K0C-P10MCC0-6000
DigiKeys varenummer
1907-1472-ND
Producenter
Producentens varenummer
S11K0C-P10MCC0-6000
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 10P GOLD SLDR CUP
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Cirkulært positionsstik Stik, Hanben Loddekop
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
S11K0C-P10MCC0-6000 Modeller
Kategori
Kappefinish
Krom over nikkel
Mfr
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Serie
Farve
Sølv
Emballage
Bulk
IP (Ingress Protection)
IP68 - Støvtæt, Vandtæt
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Hætte
Stikforbindelse type
Afskærmning
Antal positioner
10
Strømklassificering (AMPS)
4A
Kappestørrelse - Indsats
1
Kabelåbning
0,217" – 0,236" (5,50mm – 6,00mm)
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Driftstemperatur
-40°C – 120°C