S10L0C-P03MJG0-5200
DigiKeys varenummer
1907-1443-ND
Producenter
Producentens varenummer
S10L0C-P03MJG0-5200
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 3P GOLD SLDR CUP
Detaljeret beskrivelse
3 Cirkulært positionsstik Stik, Hanben Loddekop
EDA/CAD-modeller
S10L0C-P03MJG0-5200 Modeller
Kategori
Kappefinish
Krom over nikkel
IP (Ingress Protection)
IP50 - Støvbeskyttet
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Antal positioner
3
Kabelåbning
0,157" – 0,205" (4,00mm – 5,20mm)
Kappestørrelse - Indsats
Driftstemperatur
-40°C – 120°C