K21L0C-P07LFG0-620S
DigiKeys varenummer
1907-1343-ND
Producenter
Producentens varenummer
K21L0C-P07LFG0-620S
Beskrivelse
CONN RCPT FMALE 7P GOLD SLDR CUP
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
7 Cirkulært positionsstik Koblingsstik, Hunfatninger Loddekop
Kategori
Kappefinish
Krom over nikkel
Mfr
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Serie
Farve
Sølv
Emballage
Bulk
IP (Ingress Protection)
IP50 - Støvbeskyttet
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Hætte, Trækaflastning
Stikforbindelse type
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Antal positioner
7
Kabelåbning
0,197" – 0,244" (5,00mm – 6,20mm)
Kappestørrelse - Indsats
1
Driftstemperatur
-40°C – 120°C