K21K0C-P08LFG0-600S
DigiKeys varenummer
1907-1331-ND
Producenter
Producentens varenummer
K21K0C-P08LFG0-600S
Beskrivelse
CONN RCPT FMALE 8P GOLD SLDR CUP
Detaljeret beskrivelse
8 Cirkulært positionsstik Koblingsstik, Hunfatninger Loddekop
EDA/CAD-modeller
K21K0C-P08LFG0-600S Modeller
Kategori
Kappefinish
Krom over nikkel
Funktioner
Hætte, Trækaflastning
Stikforbindelse type
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Antal positioner
8
Kabelåbning
0,217" – 0,236" (5,50mm – 6,00mm)
Driftstemperatur
-40°C – 120°C