K21K0C-P08LFD0-500S
DigiKeys varenummer
1907-K21K0C-P08LFD0-500S-ND
Producenter
Producentens varenummer
K21K0C-P08LFD0-500S
Beskrivelse
ODU MINI-SNAP SERIES K IN-LINE R
Detaljeret beskrivelse
8 Cirkulært positionsstik Koblingsstik, Hunfatninger Loddekop
EDA/CAD-modeller
K21K0C-P08LFD0-500S Modeller
Kategori
Kappefinish
Krom
Funktioner
Hætte
Stikforbindelse type
Afskærmning
Antal positioner
8
Strømklassificering (AMPS)
6A
Kabelåbning
0,177" – 0,197" (4,50mm – 5,00mm)
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Driftstemperatur
-40°C – 120°C