K21K0C-P03LPH0-550S
DigiKeys varenummer
1907-1321-ND
Producenter
Producentens varenummer
K21K0C-P03LPH0-550S
Beskrivelse
CONN RCPT FMALE 3P GOLD SLDR CUP
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3 Cirkulært positionsstik Koblingsstik, Hunfatninger Loddekop
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
K21K0C-P03LPH0-550S Modeller
Kategori
Kappefinish
Krom over nikkel
Mfr
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Serie
Farve
Sølv
Emballage
Bulk
IP (Ingress Protection)
IP68 - Støvtæt, Vandtæt
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Hætte, Trækaflastning
Stikforbindelse type
Strømklassificering (AMPS)
12A
Antal positioner
3
Kabelåbning
0,197" – 0,217" (5,00mm – 5,50mm)
Kappestørrelse - Indsats
1
Driftstemperatur
-40°C – 120°C