K20L0C-P10LCC9-520S
DigiKeys varenummer
1907-1311-ND
Producenter
Producentens varenummer
K20L0C-P10LCC9-520S
Beskrivelse
CONN RCPT FMALE 10P SOLDER CUP
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Cirkulært positionsstik Koblingsstik, Hunfatninger Loddekop
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
K20L0C-P10LCC9-520S Modeller
Strømklassificering (AMPS)
4A
Antal positioner
10
Kabelåbning
0,157" – 0,205" (4,00mm – 5,20mm)
Kappestørrelse - Indsats
Driftstemperatur
-40°C – 120°C