K20L0C-P07LCC0-420S
DigiKeys varenummer
1907-1308-ND
Producenter
Producentens varenummer
K20L0C-P07LCC0-420S
Beskrivelse
CONN RCPT FMALE 7P GOLD SLDR CUP
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
7 Cirkulært positionsstik Koblingsstik, Hunfatninger Loddekop
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
K20L0C-P07LCC0-420S Modeller
Strømklassificering (AMPS)
4A
Antal positioner
7
Kabelåbning
0,118" – 0,165" (3,00mm – 4,20mm)
Kappestørrelse - Indsats
Driftstemperatur
-40°C – 120°C