K20L0C-MD2LFG9-520S
DigiKeys varenummer
1907-K20L0C-MD2LFG9-520S-ND
Producenter
Producentens varenummer
K20L0C-MD2LFG9-520S
Beskrivelse
REC STY K2 SER L SZ 0 2 POS
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 Cirkulært positionsstik Koblingsstik, Hunfatninger Loddekop
Kategori
Kappemateriale
Messing
Mfr
Kappefinish
Krom over nikkel
Serie
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Emballage
Bulk
Farve
Sølv
Varestatus
Aktiv
IP (Ingress Protection)
IP50 - Støvbeskyttet
Stikforbindelse type
Funktioner
Hætte, Trækaflastning
Antal positioner
2
Afskærmning
Kappestørrelse - Indsats
Kabelåbning
0,157" – 0,205" (4,00mm – 5,20mm)
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Driftstemperatur
-40°C – 120°C