K20K0C-P07LCC0-450S
DigiKeys varenummer
1907-1300-ND
Producenter
Producentens varenummer
K20K0C-P07LCC0-450S
Beskrivelse
CONN RCPT FMALE 7P GOLD SLDR CUP
Detaljeret beskrivelse
7 Cirkulært positionsstik Koblingsstik, Hunfatninger Loddekop
EDA/CAD-modeller
K20K0C-P07LCC0-450S Modeller
Strømklassificering (AMPS)
4A
Antal positioner
7
Kabelåbning
0,157" – 0,177" (4,00mm – 4,50mm)
Kappestørrelse - Indsats
Driftstemperatur
-40°C – 120°C