K20K0C-P04LFG0-200S
DigiKeys varenummer
K20K0C-P04LFG0-200S-ND
Producenter
Producentens varenummer
K20K0C-P04LFG0-200S
Beskrivelse
CONN RCPT FMALE 4P GOLD SLDR CUP
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4 Cirkulært positionsstik Koblingsstik, Hunfatninger Loddekop
Kategori
Kappefinish
Krom over nikkel
Mfr
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Serie
Farve
Sølv
Emballage
Bulk
IP (Ingress Protection)
IP68 - Støvtæt, Vandtæt
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Hætte, Trækaflastning
Stikforbindelse type
Afskærmning
Antal positioner
4
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Kappestørrelse - Indsats
Kabelåbning
0,059" – 0,079" (1,50mm – 2,00mm)
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Driftstemperatur
-40°C – 120°C