K11L0C-P16LCC0-5200
DigiKeys varenummer
1907-1248-ND
Producenter
Producentens varenummer
K11L0C-P16LCC0-5200
Beskrivelse
CONN RCPT FMALE 16P SOLDER CUP
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
16 Cirkulært positionsstik Koblingsstik, Hunfatninger Loddekop
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
K11L0C-P16LCC0-5200 Modeller
Kategori
Kappefinish
Krom over nikkel
Mfr
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Serie
Farve
Sølv
Emballage
Bulk
IP (Ingress Protection)
IP50 - Støvbeskyttet
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Hætte
Stikforbindelse type
Strømklassificering (AMPS)
4A
Antal positioner
16
Kabelåbning
0,157" – 0,205" (4,00mm – 5,20mm)
Kappestørrelse - Indsats
1
Driftstemperatur
-40°C – 120°C