K11L0C-P07LFG0-5200
DigiKeys varenummer
1907-1244-ND
Producenter
Producentens varenummer
K11L0C-P07LFG0-5200
Beskrivelse
CONN RCPT FMALE 7P GOLD SLDR CUP
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
7 Cirkulært positionsstik Koblingsstik, Hunfatninger Loddekop
IP (Ingress Protection)
IP50 - Støvbeskyttet
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Antal positioner
7
Kabelåbning
0,157" – 0,205" (4,00mm – 5,20mm)
Driftstemperatur
-40°C – 120°C